GS Bonus Card Almak/Alamamak – 2
GS Bonus Card Almak/Alamamak – 2

GS Bonus Card Almak/Alamamak – 2

GS Bonus Kart Deniz Bank
GS Bonus Kart Deniz Bank

Daha önceki yazımda Garanti Bankası‘nın öğrencilere GS Bonus kart vermemek için çektirdiği çileyi anlatmıştım. Gelen yorumlardan DenizBank‘a başvurabileceğimi söylenmişti. Ben aslında Garanti Bankası’nın internet şubesini kullanabilmek için istemiştim ama olmamıştı. DenizBank’ta ise şubeye bile gitmeden bu adres üzerinden karta başvurabildim ve sonunda öğrenciliğim bitmeden GS Bonus Kart Sahibi oldum!

Başvurabildim diyorum çünkü mesleğimi öğrenci olarak seçebiliyordum. Şubat ayına kadar başvurup ilk yıl kart ücreti ödememek istiyordum ve o yüzden biraz acele ettim. Başvuruyu doldurdum ve bekledim. Bir hafta sonra kartım geldi. Sanırım İşte Üniversiteli Maksimum Kart‘a sahip olduğum için çabuk çıktı. Çünkü başvuruda belirtmiştim bu kartımı da. Limiti diğer kredi kartımdaki limitle aynı geldi. Açıklaması da bütün bankalardaki kredi kartı limitlerimiz ortak olması olarak belirtilmiş.

Başvurumda siyah-yatay kart tasarımını seçmiş olmama rağmen, dikey beyaz/gri olan geldi. İlk başta bir sinirle telefona ulaştım ve DenizBank’ı aradım. Dedim ben böyle istedim arkadaş nasıl bana sormadan bunu gönderirsiniz. Onlar da kibar kibar siyah kartın ellerinde olmadığını ve basımının uzun sürebileceğini söylediler. Ancak eğer talep edersem bana kart basıldığında onu da gönderebileceklerini ve iki karta sahip olacağımı, daha sonra gelen ilk kartı iptal ettirebileceğimi söylediler. Eğer iptal ettirmez isem 2. sene 2 kere 35 lira yıllık kart ücreti ödeyeceğimi de hatırlattılar sağolsunlar. Telefondan sonra çıkardım kartı, koydum cüzdana gayet de şık göründü gözüme ve değiştirmekten vazgeçtim. 🙂

Kartı aldığımdan beri de onu daha sıklıkla kullanmaya başladım.Denizbank’ın internet bankacılığını beğendiğimi söyleyebilirim. Özellikle internetten alışveriş yapınca, cebinize anında yaptığınız alışverişin bilgilendirme mesajı gelmesi çok güzel bir uygulama. Bu sayede bilginiz dışında bir hareketi hemen bankayla iletişime geçebilirsiniz. Bildiğin bonus kart özellikleri var. Ayrıca GS Store‘dan %20 bonus vermekte. Belki seneye İstanbul’da oluruz da TT Arena‘ya gideriz kartımızla 🙂 Önce şu Ali Sami Yen yıkılmadan orada bir maça gidebilmem lazım! Yoksa gerçek Galatasaray‘lı olamayacağım aman tanrım! 😛

Bonus’lar Galatasaray’a biriksin daha çok Kewell‘lar, Baros‘lar, Jo‘lar alınsın 😛 Ha yeri gelmişken Kewell gitmesin lan valla çok üzülürüm! Kendisine birçok Galatasaray taraftarı gibi Daddy Cool eşliğinde “Stay with us Harry!” diye haykırmak istiyorum! Yönetim umarım bir hata yapmaz. Yaparsa GS Bonus kartımı iptal ettiririm ulen! Çok da tın onlara ama neyse 😛

Kartımızı aldığımıza göre tam bilgileri verelim de kart ne işe yarar söylemiş olalım:

GS Bonus Card’ın Galatasaraylılara sağladığı ayrıcalıklar;

 • Süper Lig ve Türkiye kupası iç saha maçlarında biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün öncelikli bilet satın alma hakkı
 • GS Store’larda indirimli alışveriş
 • Çekilişlerle Galatasaray Profesyonel Futbol Takım oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılma imkanı
 • GSMobile ve GSTV kampanyalarından öncelikli ve indirimli yararlanma
 • Galatasaray Dergisine indirimli abonelik
 • Galatasaray Profesyonel futbol Takımı’nın oynayacağı deplasmandaki resmi maçlara takım ile beraber gidebilme imkanı
 • Türk Telekom Arena’da Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nı oynayacağı resmi maçlar için GS Bonus sahibi olarak stada sadece size giriş imkanı ve stad içerisinde sizi bekleyen birçok fırsat.
 • GS Bonus Card’ınızla Neler Yapabilirsiniz?
 • Dünyanın neresinde olursanız olun, yapacağınız tüm alışverişlerden bonus kazanacaksınız. Biriken bonuslarınız ile bonus program ortaklarında bedava alışveriş yapabileceksiniz. (1 Bonus = 1 TL)
 • Kartınız MasterCard Paypass ))) temassız kart özelliğine sahip olup, temassız kart okuyucusu olan tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifre ve imzaya gerek kalmadan kartınızı okuyucuya gösterek hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • GS Bonus Card’ınızla yurtiçi ve yurtdışındaki ATM’lerden dilediğiniz zaman nakit avans kullanabilirsiniz.

DenizBank GS Bonus Card başvurusu yapabileceğiniz noktalar:

 • DenizBank İnternet Sitesi
 • AçıkDeniz İnternet Şubesi
 • 444 0 800 DenizBank İletişim Merkezi
 • DenizBank Şubeleri
 • SMS
 • SMS
 • GSBONUS yaz boşluk bırak, TC Kimlik numaranı 3280‘e SMS ile gönder, kartın cebine gelsin!

8 yorum

 1. Geri bildirim:GS Bonus Kart almak/alamamak | e-GÜNlük

  1. Başka bankadan herhangi bir kredi kartınız var mıydı? Benim İş Bankası’ndan İşte Üniversiteli Maksimum Kart’ım var diye çabuk ve olumlu cevap verdiler sanırım. Biraz uzun yollu olabilir ama, başka bir bankadan -İş Bankası öğrenci dostudur- kart çıkartıp tekrar başvurabilirsiniz belki de.

 2. burak

  evet vakıfbanktan world kartım var. Garantiden umudum yok sayılır. Denizbanka internetten başvuru yapamıyorum 6 ay sonra yapabilirmişim tekrar. Acaba şubeye gitsem başvurumu dikkate alırlarmı yoksa siz önceden başvuru yapmışsınız onaylanmamış 6 ay sonra gelin diye postalarlarmı? Bu beni düşündürüyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir