Belçika Fotoğrafları Picasaweb’de
Belçika Fotoğrafları Picasaweb’de

Belçika Fotoğrafları Picasaweb’de

Fotoğrafları facebook‘a yüklemektense Picasa‘ya yüklemeyi tercih etmeye başladım. Hem yüklemesi çok kolay oluyor hem de facebook hesabı olmayanlar da görebiliyor. Zaten buraya yazı yazdığımda facebook ahalisi de, daha önce WP Yazılarınız twitter ve facebook’ta başlıklı yazımızda belirttiğimiz üzere, haberdar oluyor.

picasaweb

WordPress için Picasa Image Express eklentisini de kurdum. Bu sayede hem son fotoğraflar rastgele gösteriliyor, hem de yazı içine fotoğrafları ve albümleri gömmek çok kolay.

Haftasonlarını Belçika‘nın görülmeye değer yerlerini gezmeye ayırmaya çalışıyoruz. Bu haftasonu Leuven ve Brugge‘e gittik.  Ve buranın fotoğraflarını Picasa’ya yükledik. İçinden seçtiklerimizden birkaçını da günlüğümüze de alalım dedik.

Leuven Fotoğrafları

Brugge Fotoğrafları

4 yorum

 1. kıdemli stajyer

  Colin Farrel ve Ralph Fiennes in çok güzel bi filmi vardı ‘in Bruges’ diye orasıda Belçikadaydı. Bu Brugge dediğin yer orası mı acaba?

  Film de aşık olmuştum o kadar güzel bir yerdi.

  Benim yerime de gez, hatta orada bide saat kulesi vardı 5 Euroya giriliyodu.Filmin çok güzel birkaç sahnesi orada geçmişti.

  Çok gezen mi çok film izleyen mi bilir??

  ;))

 2. Geri bildirim:Main Square Festival 2009′un Ardından | Mümtaz Demirci

 3. emekli stajyer

  Main Square Festival 2009′un Ardından | Mümtaz Demirci
  22 Temmuz 2009 | 12:22

  Yorumumun altında bu bağlantıyı görünce bağlantıyı ekleyen kişinin şunları düşündüğünü aklımdan geçirmeden edemedim:

  “Elbette çok gezen bilir bir insan aksini ancak kıskançlığından, bizim gibi gezemediğinden söyleyebilir.Cold play fix you canlı canlı ve muhteşem bi ortamda dinlerken aldığın hazzı hangi filmi izlerken alabilirsin söylermisin!! Bak da gör!! ”

  Kesinlikle, her kelimesine ayrı ayrı katılıyorum..Doğru teşhis.

  Bu arada cevabının geç gelmesi problem değil,emekli oldum o sürede o kadar;)Şimdi emeklilik hayatımın tadını çıkarıyorum;)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir